UAB „Tobulas komfortas“

Jau 10 metų specializuojasi į oro kondicionierius,vėdinimą, rekuperacijos darbus teikia konsultavimo, instaliavimo, pogarantinio aptarnavimo bei remonto srityse. Mūsų siūlomi oro kondicionieriai yra šiuolaikiški, ekonomiški, patikimi, bei atitinkantys aukščiausius reikalavimus. Dirbdami su keletu gamintoju galime Jums pasiūlyti optimaliausią, visus Jūsų poreikius atitinkantį kondicionierių, kuris sukurs Jums komfortinę aplinką, taip pat bendradarbiaujam su įvairiais partneriais ir turim ilgalaikius ryšius su partneriais ir tiekėjais.

 

Specializuojamės siūlydami įvairaus profilio kondicionierius smulkiojo ir vidutinio verslo įmonėms, taip pat privatiems asmenims ar tiesiog namų ūkiui.

 

Visiškai atsižvelgiame į klientų poreikius ir esame pasiruošę teikti tuos produktus, kurie užtikrins, kad Jūsų komfortišką aplinką aplinka išliktų kuo ilgiau. Užtikriname kainos ir kokybės santykį. Savo klientams siūlome ekonomiškus ir labai patikimus kondicionierius.

 

 

 

Tobulaskomfortas.lt verta RINKTIS, nes:

Esame patikimi partneriai. Kondicionierių prekyba Kaune ir visoje Lietuvoje, prekiaujame kokybiškais ir patikimais kondicionieriais.Siūlome produktus už prieinamas kainas. Branginame ir vertiname kiekvieną klientą, taip pat yra labai svarbi kiekvieno nuomonė apie įmonei bei įsigyta produktą. Nuolatiniams klientams taikome specialias nuolaidas ir pasiūlymus.